חברת ZOLLER + FRÖHLICH

חברת ZOLLER + FRÖHLICH

חברת ג’י אם אקס מערכות עובדת כל הזמן על הרחבת קו המוצרים שאנו מספקים ללקוחותינו, הרחבת אפליקציות השימוש והגדלת מתן הפתרונות.

אנחנו שמחים להודיע כי חתמנו על הסכם עם חברת ZOLLER + FRÖHLICH ואנו נייצג אותם בישראל.

 

חברת ZOLLER + FRÖHLICH הגרמנית, הוקמה בשנת 1963 בעיר אלגוי (Allgäu) והיא נקראת אחרי שני המייסדים שלה  Hans Zollerו Hans Fröhlich. מאז הקמתה Z+F פיתחה לוחות בקרה מורכבים עבור מפעלים בתעשיית הרכב והעיבוד וכן עבור תעשיית התעופה והספנות. זה היווה את הבסיס האיתן להמצאת סופיות חוט (ferrules) אשר מיוצרים ומופצים כיום ברחבי העולם בכל מיני גדלים וצבעים.

 

בתחילת שנות ה-90 הרחיבה Z+F את קו המוצרים שלה כאשר היא פיתחה מערכת מדידה ראשונה מסוגה למסילות רכבת. לאחר מכן, בשנת 1996, הגיעה מערכת מדידת לייזר אופטית תלת-ממדית. כיום Z+F נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחום טכנולוגיית מדידת הלייזר ללא מגע והתערבות (non-contact laser measurement). בשל שנים של מחקר, פיתוח ואינספור פרויקטים הנדסיים מוצלחים, Z+F הם חלוצים בתחום זה עם שפע של ידע, ניסיון והצלחה.

קו מוצרי סורקי הלייזר של החברה כולל סורקים נייחים וניידים במתן סריקה דו ותלת מימדית למגוון של אפליקציות שונות. סורקי התלת מימד של החברה אידאלים לפרויקטים אשר זקוקים למדידה מדוייקת במיוחד עד למרחק של 360 מטר. סורקי הלייזר מסדרת ה-Imager מרשימים לא רק בדייקנותם אלא גם באמינותם. בתנאי הסביבה הקשים ביותר, כמו מתחת לאדמה, במדבר או באסדות נפט, סורקי לייזר אלו מספקים תוצאות מדידה מדויקות.

 

Z+F מעודדת חשיבה חדשנית, מחוץ לקופסא בכל הנוגע ליישום פיתוחים עתידיים. החברה נרגשת לעבוד עם ג’י אם אקס מערכות ורואה את ישראל והשוק המקומי כחדשנים אשר מותחים את גבולות הטכנולוגיה קדימה.